O nas

Prowadzimy regionalne przedstawicielstwo
firmy Danwood Sp. z o.o.
z Bielska Podlaskiego. Zajmujemy się sprzedażą
energooszczędnych domów prefabrykowanych
w systemie drewnianej konstrukcji szkieletowej
marki DAN-WOOD House.

Zakres usług
W zakres naszych usług wchodzi profesjonalne doradztwo przy wyborze projektu domu. Pomagamy naszemu klientowi w dostosowaniu wybranego projektu do indywidualnych potrzeb oraz oferujemy pomoc w dobraniu odpowiednich materiałów wykończeniowych.

Profesjonalne doradztwo
Nasz doradca techniczny towarzyszy klientowi podczas całego procesu budowy domu, od momentu podpisania umowy poprzez załatwianie formalności związanych z finansowaniem inwestycji, otrzymaniem pozwolenia na budowę, aż do odebrania kluczy do wymarzonego domu.

Kompetencja w zakresie doboru materiałów budowlanych
Do budowy naszych domów używamy markowych materiałów budowlanych o wysokiej jakości, takich firm jak Braas, Creaton, Hansa, Hansgrohe, Hüppe, Isover, NIBE, Novoferm, Porta, Purmo, Rigips, Roto, Schüco, Sokółka Okna i Drzwi, STO, Wolf, Vaillant.

Najwyższa jakość
Nasze domy posiadają certyfikat jakości ISO 9001 oraz znak jakości RAL. W naszej ofercie znajdują się również domy pasywne, które posiadają certyfikat Passivhaus Institut Dr.Wolfgang Feist.

Gwarancja
Jako nieliczni w Polsce, oferujemy 30-letnią gwarancję na elementy konstrukcyjne podlegające obliczeniom statycznym.

Dlaczego my?

1

Przejrzystość i gwarancja stałej ceny

Powiemy Ci z góry, ile Twój dom będzie kosztował i damy Ci gwarancję tej ceny na 12 miesięcy.

2

Kompleksowa usługa z jednej ręki – od projektu aż po wykończenie

Otrzymasz gwarancję profesjonalnego wykonania każdego detalu budynku. Począwszy od projektu, poprzez montaż, aż po wykończenie wnętrza – doświadczone i sprawdzone ekipy fachowców gwarantują najwyższą jakość na każdym etapie budowy.

3

Energooszczędność

Stosujemy nowoczesne rozwiązania budowlane i instalacyjne pozwalające obniżyć wydatki na energię – zewnętrzne przegrody o niskim współczynniku przenikania ciepła, kolektory słoneczne, pompy ciepła, wentylację mechaniczną.

Nasz zespół

Historia

 • 2013
  Nowym właścicielem firmy Danwood został jeden z największych i najstarszych w Polsce i Europie śr-wsch grup funduszy private equity i venture capital - Enterprise Investors.
 • 2008
  Unibud formalnie zmienił nazwę na Budimex Danwood Sp. z o.o. Wprowadziliśmy jednolitą – dla całej Europy – markę oferowanych domów: DAN-WOOD HOUSE.
 • 2006
  Przestawiliśmy produkcję na najnowocześniejsze, sterowane komputerowo urządzenia produkcyjne.
 • 2005
  Unibud powiększył się o kolejny oddział w Austrii. Zajęliśmy drugie miejsce w konkursie dla czytelników niemieckiego czasopisma specjalistycznego „Einfamilienhaus” za projekt domu „Arte 200”.
 • 2004
  Otworzyliśmy oddział Unibudu w Wielkiej Brytanii.
 • 2002
  Przejęliśmy znak towarowy DAN-WOOD HOUSE wraz ze strukturą dystrybucji.
 • 2001
  Założyliśmy nowy oddział Unibudu w Berlinie.
 • 2000
  Firma Unibud została włączona do grupy Budimex. Otrzymujemy znak jakości RAL od Bundesgültegemeinschaft Montagebau und Fertighäuser e.V. Uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001 na projektowanie, produkcję, montaż i sprzedaż domów drewnianych szkieletowych.
 • 1999
  Uruchomiliśmy nową szwedzką linię produkcyjną do drewnianych domów z prefabrykatów, wprowadzając wysoko zaawansowane technologie.