Rekomendacje

W grudniu 2010 podpisałem umowę na budowę domu Point 191. Jak do tej pory wszystko było w jak najlepszym porządku. Miły sprzedawca doradził mi we wszelkich kwestiach dotyczących domu. Najważniejsze jest jednak to, że po podpisaniu umowy nadal wykazuje ogromne zainteresowanie sprawą i służy pomocą w kwestiach związanych z papierkową robotą w urzędach.

Jan Domański, Warszawa

Chciałem budować do tradycyjny, ale po obejrzeniu strony szybkodom.pl zdecydowałem się na budowę domu z prefabrykatów. Zaoferowali mi duży wybór projektów lub mogłem budować dom z własnego projektu. Wybrałem ich projekt. Najlepsze w tym wszystkim było to, że wybudowali mi bardzo energooszczędny dom w krótkim czasie i co najważniejsze nie musiałem użerać się z różnej maści fachowcami budowlanymi jak to jest przy budowie tradycyjnej tylko dostałem konkretną ekipę montażową, która właśnie wróciła z podobnej budowy w Austrii. Istotne też jest to, że miałem gwarancję ceny i żadne wzrosty cen materiałów mnie nie dotyczyły. Polecam.

Paweł Dawidowski, Piaseczno

Od początku chciałem mieć dom, który będzie ekologiczny i co najważniejsze ciepły bo rachunki za ogrzewanie w domach jednorodzinnych mogę spowodować zawał serca. :) W moim domu nawet przy -30 stopniach spokojnie mogę ustawić 23 stopnie a koszt ogrzewania w porównaniu z normalnymi domami jest śmieszny. Wybrałem firmę Danwood bo jest członkiem grupy Budimex co gwarantuje jakość wykonania. Jednym minusem było to że moja żona zaplanowała kilka poprawek w projekcie i zatwierdzenie ostatecznego projektu wydłużyło się.

Chotomów, Marcin Nowacki