Blog Archives

Park 102 – dom dwukondygnacyjny

Dwukondygnacyjny dom, który składa z pokoju dziennego połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią, WC i pomieszczenia technicznego. Na piętrze znajdują się trzy pokoje i duża ustawna łazienka.

czytaj dalej

Park 113 – dom dwukondygnacyjny

Dwukondygnacyjny dom, który składa z pokoju dziennego połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią, garderoby, WC i pomieszczenia technicznego. Na piętrze znajdują się trzy pokoje, aneks garderobiany i ustawna łazienka.

czytaj dalej

Park 119W – dom dwukondygnacyjny

Dwukondygnacyjny dom, który składa z pokoju dziennego połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią, pokoju, WC i pomieszczenia technicznego. Na piętrze znajdują się trzy pokoje i duża ustawna łazienka. Kąt nachylenia kopertowego dachu wynosi 22°.

czytaj dalej

Park 120P – dom dwukondygnacyjny

Dwukondygnacyjny dom składa się z pokoju dziennego połączonego z jadalnią, oddzielną kuchnią, WC i pomieszczenia gospodarczego na parterze. Na piętrze znajduje się studio, dwa pokoje i duża ustawna łazienka. Kąt nachylenia dachu płaskiego wynosi 5°.

czytaj dalej

Park 121W – dom dwukondygnacyjny

Dwukondygnacyjny dom składa się z pokoju dziennego, jadalni połączonej z kuchnią, WC, garderoby i pomieszczenia gospodarczego na parterze. Na piętrze znajdują się trzy pokoje i ustawna łazienka. Kąt nachylenia dachu kopertowego wynosi 22°.

czytaj dalej