Blog Archives

Akzent 150 – dom ekskluzywny

Półtorakondygnacyjny dom składa się z pokoju dziennego z jadalnią, połączonego z otwartą kuchnią, WC i pomieszczenia gospodarczego na parterze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, garderoba i ustawna łazienka.

czytaj dalej

Alpha 163 – dom ekskluzywny

Półtorakondygnacyjny dom składa się z pokoju dziennego z jadalnią, połączonego z otwartą kuchnią ze spiżarnią, garderoby, WC i pomieszczenia gospodarczego na parterze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, garderoba i ustawna łazienka.

czytaj dalej

Brave 168 – dom ekskluzywny

Dwukondygnacyjny dom, który składa się przestronnego dobrze doświetlonego pokoju dziennego, kuchni z jadalnią, trzech pokoi, łazienki, oddzielnego WC i pomieszczenia gospodarczego. Z pokoju dziennego prowadzą schody do dużego studia.

czytaj dalej

Sonate 173 – dom ekskluzywny

Parterowy dom, w którym znajduje się salon, jadalnia z kuchnią, cztery pokoje, dwie garderoby, łazienka, oddzielne WC i pomieszczenie gospodarcze. Dzięki dużej ilości okien dom jest doskonale doświetlony.

czytaj dalej

Plaza 174 – dom ekskluzywny

Dwukondygnacyjny dom składa się z pokoju dziennego, jadalni, kuchni, pokoju, WC i pomieszczenia gospodarczego na parterze. Na piętrze znajdują się trzy pokoje, garderoba, studio, dwie łazienki i balkon.

czytaj dalej