Blog Archives

Perfect 82 – dom parterowy

Dom parterowy, który można podzielić na część dzienną i sypialną. Część dzienna składa się z przestronnego salonu z jadalnią, który łączy się z otwartą kuchnią, a część sypialna to dwa pokoje, łazienka, garderoba i pomieszczenie techniczne. Kąt nachylenia dwuspadowego dachu wynosi 22°.

czytaj dalej

Perfect 83 – dom parterowy

Parterowy dom, w którym znajdziemy przytulny pokój dzienny z jadalnią, kuchnie, dwie sypialnie, łazienkę, oddzielne WC i pomieszczenie gospodarcze. Kąt nachylenia dwuspadowego dachu wynosi 25°.

czytaj dalej

Perfect 94 – dom parterowy

Parterowy dom, który składa się z pokoju dziennego z jadalnią, kuchni, trzech sypialni, łazienki, oddzielnego WC, garderoby i pomieszczenia technicznego. Kąt nachylenia dwuspadowego dachu wynosi 25°.

czytaj dalej

Perfect 98 – dom parterowy

Parterowy dom, w którym mieści się bardzo dobrze doświetlony salon z jadalnią, kuchnia, dwa pokoje, ustawna łazienka, oddzielne WC, garderoba i pomieszczenie gospodarcze. Kąt nachylenia dwuspadowego dachu wynosi 22°.

czytaj dalej

Perfect 109 – dom parterowy

Parterowy dom, który można podzielić na część dzienną i sypialną. Część dzienna składa się z przestronnego bardzo dobrze doświetlonego salonu z jadalnią, kuchni, a część sypialna to trzy pokoje, łazienka, oddzielne WC, garderoba i pomieszczenie techniczne. Kąt nachylenia dwuspadowego dachu wynosi 25°.

czytaj dalej